Mindaugo g. 19          
	        Vilnius      
Copyright by Marting 2010-2019
Mūsų įmonės pagrindines vertybes patvirtina daugiau nei 50 metų patirtis gaminant grindų ir sienų plyteles. Mes labai stengiamės užsitarnauti žmonių pasitikėjimą mumis! Mūsų moderni gamykla ir pažangūs gamybos procesai leidžia prognozuoti, kad ateitis priklauso nuo nuolatinio prisitaikymo prie pokyčių, reikalaudami sutelkti visas pastangas į inovacijas. Tik tokiu būdu mes galime reikalauti buti pripažintais!
Emilceramica buvo įkurta 1961 metais ir yra pagrindinė Emilceramica Group įmonė. Emilceramica visada pasiulys aukščiausios kokybės produktus, išsiskiriančius savo puikiom techninėm charakteristikom, kurios atitinka pačių reikliausių klientų, architektų ir interjero dizainerių reikalavimus. Daugiau nei 50 metų istoriją turinti Emilceramica išlaikė subtilų ryšį tarp tradicijos ir inovacijų. Milijonai šeimų pasaulyje pasirinko Emilceramica!
Ergon - buvo sukurtas 1991 metais kaip naujas Emilceramica prekės ženklas neglazūruotoms akmens masės plytelėms. 2004 metais, dėka pasiektų aukštų ekonominių ir komercinių rezultatų, ERGON tapo nepriklausomu prekės ženklu. Ergon akmens masės plytelės yra naujos kartos produktas!
Tradicija ir menas susijungė kartu daugiau nei prieš 20 metų. Šiandien Vidrepur užaugo iki didelės įmonės, lyderiaujančios stiklo mozaikos gamyboje. Pagrindinė gamykla yra Castellone Ispanijoje, turi pardavimo biurus JAV ir Meksikoje. Ir užima svarbią vietą pasaulinėje rinkoje!
CERDISA Ceramiche buvo įkurta 1959 metais Sassuole Italijoje. Pradėjo gaminti balto molio sienines plyteles. Bet labai greitai tapo viena pirmųjų gamyklų, pradėjusių gaminti akmens masės plyteles ir užsitarnavusi pripažinimą svarbiausiose rinkose.. Daugelį metų gamykla siekia pagerinti gamybos procesus ir produkto kokybę, mažindama sąnaudas ir naudodama atsinaujinančius energijos šaltinius. Sukaupta patirtis ir nuolatinės investicijos leidžia pasiūlyti produktus, padedančius įgyvendinti naujausius architektūrinius sprendimus.
Sukurta keramika, kuri privers jus jaustis gerai. Nedidelė Ispanų gamykla, kuri dėl savo kokybės ir neaukštos kainos užima solidžią vietą rinkoje ir pristatanti tik 25- 30 kolekcijų skirtų grindų plotams. Blizgios ir matinės 60*60 , 80*80 , lentų imitacijos 20*114 .
Du puikūs draugai ir keramikos mašinų ekspertai Pedro Llop Antonio Piquer, nusprendė 1977 m įkurti savo įmonę, gerai žinomame keramikos sektoriuje. Taigi Rocersa pradėjo savo kelionę į Villareal su mažais tačiau pažangiausiais įrenginiais. 1992 nupirko ir naujas gamyklas, kad išplėsti ir įrengti naujas krosnis . Šiuo metu Rocersa dar laikoma keramikos menu. Taip pat Rocersa juda tarp pirmųjų nacionalinių čempionų keramikos srityje ir užima vieną iš ryškesnių pozicijų eksporte visame pasaulyje. Visos iniciatyvos, idėjos, pastangos yra įvertintos ir steigėjai dažnai apdovanoti kaip aktyviausi ir sėkmingiausi verslininkai keramikos sektoriuje.
"Peronda Group" yra keraminių sienų ir grindų plytelių gamintojas.Grupė apima prekes: "Peronda Ceramicas","Museum", "Harmony", grupė turi pardavimo biurus Ispanijoje ir užsienyje. Remiantis valdymo sistema, pagrindinis įmonės tikslas yra tvarus, efektyvus augimas galintis užtikrinti vystymąsi, siūlo vartotojams novatoriškus, kokybiškus, gerai diferencijuotus produktus ir veiksmingą visapusišką aptarnavimą.
 
	  
	  
 MŪSŲ DRAUGAI :
KB TRADUX savo veiklą pradėjo 2003 metais ir jau 16 metų sėkmingai įgyvendina projektus Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų bendrovė atlieka berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Įmonės projektuojamų ir montuojamų konstrukcijų bei stiklo ir veidrodžių gaminių asortimentas yra platus.