Mindaugo g. 19          
	        Vilnius      
Copyright by Marting 2010-2021
Mūsų įmonės AZTECA pagrindines vertybes patvirtina daugiau nei 50 metų patirtis gaminant grindų ir sienų plyteles. Mes labai stengiamės užsitarnauti žmonių pasitikėjimą mumis! Mūsų moderni gamykla ir pažangūs gamybos procesai leidžia prognozuoti, kad ateitis priklauso nuo nuolatinio prisitaikymo prie pokyčių, reikalaudami sutelkti visas pastangas į inovacijas. Tik tokiu būdu mes galime reikalauti buti pripažintais!
EMILCERAMICA buvo įkurta 1961 metais ir yra pagrindinė EMIL CERAMICA Group įmonė. Emilceramica visada pasiulys aukščiausios kokybės produktus, išsiskiriančius savo puikiom techninėm charakteristikom, kurios atitinka pačių reikliausių klientų, architektų ir interjero dizainerių reikalavimus. Daugiau nei 50 metų istoriją turinti Emilceramica išlaikė subtilų ryšį tarp tradicijos ir inovacijų. Milijonai šeimų pasaulyje pasirinko Emilceramica!
ERGON - buvo sukurtas 1991 metais kaip naujas EMIL CERAMICA prekės ženklas neglazūruotoms akmens masės plytelėms. 2004 metais, dėka pasiektų aukštų ekonominių ir komercinių rezultatų, ERGON tapo nepriklausomu prekės ženklu. Ergon akmens masės plytelės yra naujos kartos produktas!
Tradicija ir menas susijungė kartu daugiau nei prieš 20 metų. Šiandien VIDREPUR užaugo iki didelės įmonės, lyderiaujančios stiklo mozaikos gamyboje. Pagrindinė gamykla yra Castellone Ispanijoje, turi pardavimo biurus JAV ir Meksikoje. Ir užima svarbią vietą pasaulinėje rinkoje!
CERDISA Ceramiche buvo įkurta 1959 metais Sassuole Italijoje. Pradėjo gaminti balto molio sienines plyteles. Bet labai greitai tapo viena pirmųjų gamyklų, pradėjusių gaminti akmens masės plyteles ir užsitarnavusi pripažinimą svarbiausiose rinkose.. Daugelį metų gamykla siekia pagerinti gamybos procesus ir produkto kokybę, mažindama sąnaudas ir naudodama atsinaujinančius energijos šaltinius. Sukaupta patirtis ir nuolatinės investicijos leidžia pasiūlyti produktus, padedančius įgyvendinti naujausius architektūrinius sprendimus.

Italijos gamykla "CERAMICHE RICCHETTI " pristato skirtingų charakterių ir stilių kolekcijas su daugybe atspalvių tinkančių tiek vietinei rinkai tiek pasaulinei. Siūlomų produktų / plytelių asortimentas yra skirtas galutiniams vartotojams, inžinieriams , dizaineriams , kurie specializuojasi gyvenamųjų pastatų įrengimuose ir interjero architektūroje.
"PERONDA GROUP" yra keraminių sienų ir akmens masės grindų plytelių gamintojas. Grupė apima prekes: "PERONDA CERAMICAS","MUSEUM", "HARMONY", grupė turi pardavimo biurus Ispanijoje ir užsienyje. Remiantis valdymo sistema, pagrindinis įmonės tikslas yra tvarus, efektyvus augimas galintis užtikrinti vystymąsi, siūlo vartotojams novatoriškus, kokybiškus, gerai diferencijuotus produktus ir veiksmingą visapusišką aptarnavimą.

Du puikūs draugai ir keramikos mašinų ekspertai Pedro Llop Antonio Piquer, nusprendė 1977 m įkurti savo įmonę, gerai žinomame keramikos sektoriuje. Taigi Rocersa pradėjo savo kelionę į Villareal su mažais tačiau pažangiausiais įrenginiais. 1992 nupirko ir naujas gamyklas, kad išplėsti ir įrengti naujas krosnis . Šiuo metu Rocersa dar laikoma keramikos menu. Taip pat ROCERSA juda tarp pirmųjų nacionalinių čempionų keramikos srityje ir užima vieną iš ryškesnių pozicijų eksporte visame pasaulyje. Visos iniciatyvos, idėjos, pastangos yra įvertintos ir steigėjai dažnai apdovanoti kaip aktyviausi ir sėkmingiausi verslininkai keramikos sektoriuje.

Ispanijos gamyklų grupė ABSOLUT KERAMIKA, kuriai priklauso 7 gamyklos. Mes atstovaujame, pačią ABSOLUT gamyklą ir MONELLI žalvarinių intarpų gamyklą. ABSOLUT gamykla yra išradingų ir entuziastingų specialistų , dirbančių ispanų plytelių versle daugiau nei 18 metų ir kuriančių daugiau ispaniško stiliaus kolekcijų , nuo didelių formatų iki mažų 7*15 facetuotų, spalvotų plytelių.
LIMESTONE sukurta keramika, kuri privers jus jaustis gerai. Nedidelė Ispanų gamykla, kuri dėl savo kokybės ir neaukštos kainos užima solidžią vietą rinkoje ir pristatanti tik 25- 30 kolekcijų . Blizgios ir matinės 120*120 ,60*120, 60*60 , 80*80 , lentų imitacijos 20*114 .
 
	  
	  
 MŪSŲ DRAUGAI :
KB TRADUX savo veiklą pradėjo 2003 metais ir jau 16 metų sėkmingai įgyvendina projektus Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų bendrovė atlieka berėmio stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Įmonės projektuojamų ir montuojamų konstrukcijų bei stiklo ir veidrodžių gaminių asortimentas yra platus.

"JM Design Studio" su interjero ir baldų dizainere Jūrate Miliauskaite-Laurinaitiene vadovaujasi Nate Berkaus posakiu „Namai turi atpasakoti jūsų istoriją ir atspindėti jūsų mylimus dalykus“